Lessen 8 en 10 september 2020

Dinsdag 8 september
Puppy's Mo + Blue
Puppy's Marleen + Mila
Puppy's Charlotte + Aiko
Puppy's Nathalie + Isa
Puppy's Julie + Basil
Puppy's Nadine + Una
Puppy's Yves + Barry
Puppy's Kim + Elvis
Puppy's Miek + Truffel
Puppy's Hilde + Olaf
Puppy's Carolien + Chewie
Puppy's Brenda + Kamiel
Puppy's Selin + Leo
 
A-klas Roger + Bowie
A-klas Sandra + Trixie
A-klas Sigrid + Fien
A-klas Carine + Rebel
A-klas Lydia + T'Che
A-klas Marc + Thor
A-klas Gilles + Nelson
A-klas Hilde + Skype
A-klas Sara + Smos
A-klas Lauren + Molly
A-klas Auke + Didi
A-klas Nore + Sya
A-klas An + Mercedes
A-klas Eveline + Tygo
A-klas Hannes + Fons
 
B-klas Silke + Loupo
B-klas Yorick + Gust
B-klas Wim + Taron
B-klas Amber + Radja
B-klas Carine + Chivas
B-klas Andre + Silva
B-klas Anne + Kamiel
B-klas Shalisa + Camiel
B-klas Stephanie + Betty
B-klas Krista + Filou
 
C-klas Jimmy + Santos
C-klas Gudrun + Japie
C-klas Sieben + Sally
C-klas Bram + Noor
C-klas Annelies + Snus
 
Debutanten Leon + Qstar/Lyan
 
Recreanten Peter + Kujo
Recreanten Elke + Pixie/Raya
Recreanten Jessie + Boris
Recreanten Gudrun + Rose
 
Programma 1 Jimmy + Ginger
Programma 1 Sigrid + Trigger
Programma 1 Kevin + Raiya
Programma 1 Steven + Ninna
 
Programma 2 Johan + Ordino
Programma 2 Sylvie + Oiya
Programma 2 Kevin + Yenna
Programma 2 Sabine + Qtaine

Donderdag 10 september
Puppy's Inne + Xanne
Puppy's Mo + Blue
Puppy's Greet + Bas
Puppy's Charlotte + Aiko
Puppy's Nathalie + Isa
Puppy's Julie + Basil
Puppy's Nadine + Una
Puppy's Yves + Barry
Puppy's Tina + Milo
Puppy's Kim + Elvis
Puppy's Justine + Mila
Puppy's Miek + Truffel
Puppy's Hilde + Olaf
Puppy's Carolien + Chewie
Puppy's Selin + Leo
Puppy's Laïs + Cherry
Puppy's Sandra + Bruce
Puppy's Dorian + Otiz
Puppy's Anja + Poppy
 
A-klas Roger + Bowie
A-klas Sandra + Trixie
A-klas Carine + Rebel
A-klas Leen + Leo
A-klas Lydia + T'Che
A-klas Marc + Thor
A-klas Gilles + Nelson
A-klas Sara + Smos
A-klas Lauren + Molly
A-klas Auke + Didi
A-klas Ann + Sya
A-klas An + Mercedes
A-klas Eveline + Tygo
A-klas Hannes + Fons
 
B-klas Silke + Loupo
B-klas Yorick + Gust
B-klas Wim + Taron
B-klas Stephanie + Betty
B-klas Carine + Chivas
B-klas Andre + Silva
B-klas Hanne + Balou
B-klas Shalisa + Camiel
B-klas Krista + Filou
B-klas Jan + Jack
 
C-klas Jimmy + Santos
C-klas Gudrun + Japie
C-klas Sieben + Sally
C-klas Bram + Noor
C-klas Annelies + Snus
 
Debutanten Leon + Qstar/Lyan
 
Recreanten Peter + Kujo
Recreanten Elke + Pixie/Raya
Recreanten Jessie + Boris
Recreanten Gudrun + Rataplan
 
Programma 1 Jimmy + Ginger
Programma 1 Sigrid + Trigger
Programma 1 Kevin + Raiya
Programma 1 Steven + Ninna
Programma 1 Anneleen + Kayla
 
Programma 2 Johan + Ordino
Programma 2 Sylvie + Oiya
Programma 2 Kevin + Moya
Programma 2 Sabine + Otaine

 


 


Contact


LUPUS 
Koekoeklaan z/n
3545 te Halen

hslupus@hotmail.com


Lesuren zomeruur

Dinsdag en donderdag
van 19u00 tot 20u00
en van 20u15 tot 21u15.

Lesuren winteruur

Donderdag van 19u00 tot 20u00
en van 20u15 tot 21u15.
Zondag van 9u30 tot 10u30
en 10u45 tot 11u45.


Lesuren gehoorzaamheid

Meer details over de lesuren vind je terug bij de specifieke sporttak.
Contactgegevens Baerts Johan: 0497/12.98.24

Lesuren fly-ball

Meer details over de lesuren vind je terug bij de specifieke sporttak.
Contactgegevens Claus Sigrid: 0496/72.30.70.