Lessen 27 en 29 oktober 2020

Dinsdag 27 oktober
Puppy's Carolien + Chewie
Puppy's Selin + Leo
Puppy's Dorian + Otiz
Puppy's Sandra + Bruce
Puppy's Mo + Blue
Puppy's Nathalie + Isa
Puppy's Charlotte + Aiko
Puppy's Marleen + Milla
Puppy's Nadine + Una
Puppy's Jessy + Hugo
Puppy's Jessie + Thor
Puppy's Brigitte + Sam
Puppy's Laïs + Cherry
 
A-klas Tina + Milo
A-klas Roger + Bowie
A-klas Sandra + Trixie
A-klas Lauren + Molly
A-klas Leen + Leo
A-klas Hannes + Fons
A-klas Stella + Lewis
A-klas Gudrun + Spartacus
A-klas Hilde + Skype
A-klas Matthias + Lexy
A-klas Gilles + Nelson
A-klas Kizzy + Bonnie
A-klas Nore + Sya
A-klas Miek + Truffel
A-klas Lydia + T'Che
A-klas Andy + Stella
A-klas An + Mercedes
A-klas Eveline + Tygo
 
B-klas Carine + Chivas
B-klas Yorick + Gust
B-klas Silke + Loupo
B-klas Andre + Silva
B-klas Krista + Filou
B-klas Anne + Kamiel
B-klas Wim + Taron
B-klas Stephanie + Betty
B-klas Shalisa + Camiel
B-klas Jan + Jack
 
C-klas Sieben + Sally
C-klas Gudrun + Japie krekel
 
Debutanten Leon + Lyan/Qstar
Debutanten Ria + Syon
Debutanten Jimmy + Santos
Debutanten Yves + Marcel
 
Recreanten Elke + Pixie/Raya
Recreanten Peter + Kujo
Recreanten Jessie + Boris
Recreanten Sigrid + Trigger
Recreanten Annelies + Snus
Recreanten Bram + Noor
Recreanten Cindy + Stan
Recreanten Gudrun + Rose
 
Programma 1 Kevin + Raiya
Programma 1 Steven + Ninna
Programma 1 Jimmy + Ginger
 
Programma 2 Kevin + Yenna
Programma 2 Ria + Qyva
Programma 2 JP + Owen
Programma 2 Johan + Ordino
Programma 2 Sylvie + Oiya

Donderdag 29 oktober
Puppy's Greet + Bas
Puppy's Mo + Blue
Puppy's Hilde + Olaf
Puppy's Charlotte + Aiko
Puppy's Selin + Leo
Puppy's Nadine + Una
Puppy's Justine + Mila
Puppy's Laïs + Cherry
Puppy's Vicky + Twix
Puppy's Brigitte + Sam
 
A-klas Tina + Milo
A-klas Hannes + Fons
A-klas Stella + Lewis
A-klas Matthias + Lexy
A-klas Kizzy + Bonnie
A-klas Sigrid + Fientje
A-klas Nore + Sya
A-klas Miek + Truffel
A-klas Leen + Leo
A-klas Carine + Rebel
A-klas Hilde + Skype
A-klas Andy + Stella
A-klas Roger + Bowie
 
B-klas Carine + Chivas
B-klas Yorick + Gust
B-klas Silke + Loupo
B-klas Andre + Silva
B-klas Wim + Taron
B-klas Shalisa + Camiel
 
C-klas Sieben + Sally
C-klas Gudrun + Japie krekel
C-klas Inge + Yaro
C-klas An + Evy
 
Debutanten Celine + Saico
Debutanten Ria + Syon
Debutanten Jimmy + Santos
Debutanten Yves + Marcel
Debutanten Leon + Lyan/Qstar
 
Recreanten Elke + Pixie/Raya
Recreanten Peter + Kujo
Recreanten Jessie + Boris
Recreanten Annelies + Snus
Recreanten Bram + Noor
Recreanten Cindy + Stan
Recreanten Gudrun + Rose
 
Programma 1 Anneleen + Kayla
Programma 1 Kevin + Raiya
Programma 1 Steven + Ninna
Programma 1 Jimmy + Ginger
 
Programma 2 Kevin + Moya
Programma 2 Celine + Nando
Programma 2 Ria + Qyva
Programma 2 JP + Owen
Programma 2 Johan + Ordino
Programma 2 Sylvie + Oiya

 


 


Contact


LUPUS 
Koekoeklaan z/n
3545 te Halen

hslupus@hotmail.com


Lesuren zomeruur

Dinsdag en donderdag
van 19u00 tot 20u00
en van 20u15 tot 21u15.

Lesuren winteruur

Donderdag van 19u00 tot 20u00
en van 20u15 tot 21u15.
Zondag van 9u30 tot 10u30
en 10u45 tot 11u45.


Lesuren gehoorzaamheid

Meer details over de lesuren vind je terug bij de specifieke sporttak.
Contactgegevens Baerts Johan: 0497/12.98.24

Lesuren fly-ball

Meer details over de lesuren vind je terug bij de specifieke sporttak.
Contactgegevens Claus Sigrid: 0496/72.30.70.