Lessen 13 en 15 oktober 2020

Dinsdag 13 oktober
Puppy's Carolien + Chewie
Puppy's Selin + Leo
Puppy's Dorian + Otiz
Puppy's Sandra + Bruce
Puppy's Mo + Blue
Puppy's Hilde + Olaf
Puppy's Laïs + Cherry
Puppy's Nathalie + Isa
Puppy's Leen + Leo
Puppy's Charlotte + Aiko
Puppy's Marleen + Milla
Puppy's Nadine + Una
Puppy's Jessy + Hugo
 
A-klas Tina + Milo
A-klas Roger + Bowie
A-klas Sandra + Trixie
A-klas Carine + Rebel
A-klas Lauren + Molly
A-klas Hannes + Fons
A-klas Auke + Didi
A-klas Stella + Lewis
A-klas Gudrun + Spartacus
A-klas Hilde + Skype
A-klas Matthias + Lexy
A-klas Gilles + Nelson
A-klas Kizzy + Bonnie
A-klas Nore + Sya
A-klas Eveline + Tygo
A-klas Miek + Truffel
A-klas Andy + Stella
 
B-klas Carine + Chivas
B-klas Yorick + Gust
B-klas Silke + Loupo
B-klas Andre + Silva
B-klas Krista + Filou
B-klas Anne + Kamiel
B-klas Wim + Taron
 
C-klas Sieben + Sally
C-klas Bram + Noor
 
Debutanten Celine + Saico
Debutanten Leon + Lyan/Qstar
Debutanten Ria + Syon
 
Recreanten Elke + Pixie/Raya
Recreanten Peter + Kujo
Recreanten Jessie + Boris
Recreanten Sigrid + Trigger
Recreanten Annelies + Snus
 
Programma 1 Kevin + Raiya
Programma 1 Steven + Ninna
Programma 1 Jimmy + Ginger
 
Programma 2 Kevin + Yenna
Programma 2 Celine + Nando
Programma 2 Ria + Qyva
Programma 2 JP + Owen
Programma 2 Johan + Ordino
Programma 2 Sylvie + Oiya

Donderdag 15 oktober
Puppy's Carolien + Chewie
Puppy's Greet + Bas
Puppy's Selin + Leo
Puppy's Dorian + Otiz
Puppy's Sandra + Bruce
Puppy's Mo + Blue
Puppy's Hilde + Olaf
Puppy's Laïs + Cherry
Puppy's Vicky + Twix
Puppy's Charlotte + Aiko
Puppy's Nadine + Una
Puppy's Justine + Mila
Puppy's Jessie + Thor
Puppy's Floortje + Ollie
 
A-klas Tina + Milo
A-klas Roger + Bowie
A-klas Carine + Rebel
A-klas Lauren + Molly
A-klas Leen + Leo
A-klas Hannes + Fons
A-klas Auke + Didi
A-klas Stella + Lewis
A-klas Matthias + Lexy
A-klas Gilles + Nelson
A-klas Kizzy + Bonnie
A-klas Sigrid + Fientje
A-klas Miek + Truffel
A-klas Ann + Sya
A-klas Andy + Stella
A-klas An + Mercedes
A-klas Hilde + Skype
A-klas Yves + Barry
 
B-klas Carine + Chivas
B-klas Yorick + Gust
B-klas Silke + Loupo
B-klas Andre + Silva
B-klas Krista + Filou
B-klas Wim + Taron
B-klas Jan + Jack
 
C-klas Sieben + Sally
C-klas Gudrun + Japie Krekel
 
Debutanten Leon + Lyan/Qstar
Debutanten Ria + Syon
Debutanten Jimmy + Santos
 
Recreanten Elke + Pixie/Raya
Recreanten Peter + Kujo
Recreanten Jessie + Boris
Recreanten Sigrid + Trigger
Recreanten Annelies + Snus
Recreanten Cindy + Stan
Recreanten Bram + Noor
 
Programma 1 Anneleen + Kayla
Programma 1 Kevin + Raiya
Programma 1 Steven + Ninna
Programma 1 Jimmy + Ginger
 
Programma 2 Kevin + Moya
Programma 2 Ria + Qyva
Programma 2 JP + Owen
Programma 2 Johan + Ordino
Programma 2 Sylvie + Oiya

 


 


Contact


LUPUS 
Koekoeklaan z/n
3545 te Halen

hslupus@hotmail.com


Lesuren zomeruur

Dinsdag en donderdag
van 19u00 tot 20u00
en van 20u15 tot 21u15.

Lesuren winteruur

Donderdag van 19u00 tot 20u00
en van 20u15 tot 21u15.
Zondag van 9u30 tot 10u30
en 10u45 tot 11u45.


Lesuren gehoorzaamheid

Meer details over de lesuren vind je terug bij de specifieke sporttak.
Contactgegevens Baerts Johan: 0497/12.98.24

Lesuren fly-ball

Meer details over de lesuren vind je terug bij de specifieke sporttak.
Contactgegevens Claus Sigrid: 0496/72.30.70.